Duchovná kytica "VĎAČNOSTI"

Fr_Trstensky_PP.jpg

Drahí bratia a sestry, pozývame vás zapojiť sa do diecéznej pastoračnej aktivity: „Duchovná kytica VĎAČNOSTI.“ Náš diecézny František bude 21. októbra sláviť svoje prvé výročie biskupskej V duchu jeho výzvy: „Modlite sa za mňa!“ vás pozývame duchovnú kyticu zloženú z čítania Svätého písma alebo z posvätného ruženca. K tejto aktivite povzbudzujeme manželov, rodiny, farnosti, spoločenstvá. Do tejto kytice môžete prispieť prostredníctvom on-line formulárov.

Na tomto linku, si môže každý vybrať štyri kapitoly Božieho Slova, ktoré na úmysel otca Františka do konca októbra prečíta a prerozíjma:

Komu je v tomto mesiaci bližšia modlitba svätého ruženca, pozývame vás zapojiť sa:

Tešíme sa, že sa zapojíme ako jednotlivci, manželia, rodiny, farnosti, spoločenstvá.

"Lebo veľa zmôže horlivá modlitba spravodlivého." (Jak 5,16)

Modlitba v každodennom živote

Posolstvo evanjelia z 28. nedele v Cezročnom období (13.10.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 10,17-30. Prajem Vám príjemné počúvanie!